dominokijev
Mottnk

Meggyzdsnk, hogy egy DOMINOS szmra az igazi beteljesls az, hogy ha kemny kzdelem rn elri kitztt cljt, majd megfradva, de mgis diadalITTASan elfekszik a "csatatren".

     
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
     
Men
     
2017 tavasz
     
2016-17 tl
     
Ltogatk
Induls: 2006-11-21
     
Mrkzsek Villanyfnyes 08 tavasz
Mrkzsek Villanyfnyes 08 tavasz : Domino Kijev - Aranycsapat 0-4 (0-3)

Domino Kijev - Aranycsapat 0-4 (0-3)

Pavlics L  2008.05.06. 12:50

211 nap s 13 mrkzs utn veresg...

211 nap s 13 mrkzs utn veresg

Domino Kijev – Aranycsapat
0-4 (0-3)
2008-04-23. Budapest, Bogdnfy u  2 nz
Universitas Megyetemi Villanyfnyes Bajnoksg III/B Liga
7. fordul

Domino Kijev: Pavlics - Nagy M, Mcsai, Horvth, Mdos, Korpics   Csere: Nagy Cs, Gyrgy, Bitay, Rps, Orosz

Egyszer minden nagy sorozat megszakad. Kzhely, de igaz. Tegnap a Domino Kijev jra megzlelte a veresg zt az Universitas Megyetemi Villanyfnyes Bajnoksg III/B Ligjban.
Az ellenfl a tblzat utols harmadban szernyked Aranycsapat grdja volt. A mrkzs favoritja teht egyrtelmen csapatunk volt.
Az els flid eleje kiegyenltett kzdelmet hozott, aztn egyre inkbb tvette az irnytst az ellenfl, s rvid idn bell ktszer is bevettk Pavlics kapujt. Az igazi hidegzuhany a sznet elt jtt. Az Aranycsapat mr 3 glosra nvelte az elnyt.

Prbltuk felspanolni egymst a msodik jtkrszre, de a szemekben mr akkor lehetett ltni, hogy a tkletes kisplys focit jtsz ellenfl ellen nem sok eslynk van. Termszetesen mindenki kzdtt, hajtott, amennyit brt. Egyrtelm volt, hogy szptennk kell, hogy legyen valami keresnivalnk, azonban szpts helyett, egy jabb demoralizl glt kaptunk 0-4. Ekkor tulajdonkppen eldlt a mrkzs. A folytatsban csak a szerencsn s Nagy Cs nagy mentsein mlott a katasztrflis veresg.

Veszteni is tudni kell. Sajnos nhol nehezen ment. Egy-kt keresetlen sz is elhangzott sajnos a plyn, aminek nem szabadott volna! Fj volt az is, hogy a bekapott 4. gl utn lehajtott fejjel sorcsert hajtottunk vgre! Sajnos egy ilyen kaliber ellenfl ellen, mr nem lehet megengedni, hogy 25 percig 2 ember kr csert.

A DK villanyfnyes trtnete sorn az Aranycsapat az eddigi legjobb kpessg csapat.
Gond nincs. Meg kell mutatni, hogy a nagy pofon utn fel tud llni a csapat. Most lehet jra gombolni a mellnyeket is...

Pavlics L

     
Archvum
     

ÁGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA    *****    MOVIE-NIGHT -> Filmek, Sorozatok <- MOVIE-NIGHT    *****    Movie-    *****    Játssz a színekkel keress szebbnél szebb képeket, építs, szépítsd a portálod, hogy szebb és színesebb legyen a világod!    *****    Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó. 06209911123 Debrecen Huszti Lakóparki napelemes családiház eladó.    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél színes szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Kedves Csokoládé kedvelõk! Segítségeteket kérném a kérdõívem kitöltéséhez! Témája a CSOKOLÁDÉ MÁRKÁK! Köszön    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati hõszigetelését!    *****    * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. * Beugrós munkavállalók éjjel-nappal. *    *****    Elindult a Játék határok nélkül rajongói oldal! Ha te is szeretted a '90-es évek népszerû mûsorát, nézz be ide!    *****    Megjelent a Nintendo Switch 2 és a Mario Kart World! Ennek örömére megújítottam a Hungarian Super Mario Fan Club oldalt.    *****    Homlokzati hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    A PlayStation 3 átmeneti fiaskója után a PlayStation 4 ismét sikersztori volt. Ha kíváncsi vagy a történetére, katt ide!    *****    A Bakuten!! az egyik leginkább alulértékelt sportanime. Egyedi, mégis csodálatos alkotásról van szó. Itt olvashatsz róla    *****    A PlayStation 3-ra jelentõsen felborultak az erõviszonyok a konzolpiacon. Ha érdekel a PS3 története, akkor kattints ide    *****    Új mese a Mesetárban! Téged is vár, gyere bátran! Mese, mese, meskete - ha nem hiszed, nézz bele!    *****    Az Anya, ha mûvész - Beszélgetés Hernádi Judittal és lányával, Tarján Zsófival - 2025.05.08-án 18:00 -Corinthia Budapest    *****    &#10024; Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott &#8211; ismerd meg a &#8222;Megóvlak&#8221; címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168