dominokijev
Mottónk

Meggyőződésünk, hogy egy DOMINOS számára az igazi beteljesülés az, hogy ha kemény küzdelem árán eléri kitűzött célját, majd megfáradva, de mégis diadalITTASan elfekszik a "csatatéren".

Mérkőzések Villanyfényes 08 ősz
Mérkőzések Villanyfényes 08 ősz : Domino Kijev - ARC FC 3-3 (2-1)

Domino Kijev - ARC FC 3-3 (2-1)

PavlicsL  2008.12.03. 12:56

Kicsi hiányzott a még nagyobb bravúrhoz...

8. forduló

Domino Kijev: Pavlics - Nagy, Horváth, Korpics, Módos    Csere: Mácsai, Bitay, György, Takács

Az időjárás nem fogadta kegyeibe a csapatokat december 2-ai estén. Zuhogó esőben készült a két a csapat a mérkőzésre. Az ARC FC a bajnoki cím egyik várományosa, ezért nekik kötelező lett volna a győzelem a kiesés ellen küzdő csapatunk ellen.
Ennek megfelelően az első játékrészben tudadosította is a listavezető, hogy a 3 pont begyűjtéséért jött. Csapatunk csak nagy ritkán lépte át a félpályát. A DK tulajdonképpen felszabadultan focizhatott, hiszen zsinorban 3 olyan csapattal játszik, melyek az élmezőnyhöz tartoznak. Minden megszerzett pont csak hab lenne a tortán. Ennek megfelelően okosan visszaálltunk a saját térfelünkre, és a kontratámodásokra építettük támadójátékunkat.
Mindez meglepően eredményesre sikerült. Takács megszerzett labdájával Horváth lódult meg a jobb oldalon és (jobb lábbal!) hatalmas gólt ragasztott a jobb sarokba 1-0. Közben az ARC Fc-nek is adódtak lehetőségeik, de míg ők csak kapufákig jutottak Módos lehetetlen szögből 2-re növelte a Domino előnyét 2-0. A vizes műfű nem kedvezett a technikásabb ellenfélnek, sok technikai hibát vétettek, a lefújás előtti percekben mégis sikerült a szépítés 2-1.

A második félidőben az idő fogytával az arcok egyre idegesebbek lettek. Többet foglalkoztak velünk és a játékvezetővel, mint kellett volna (2 percig emberelőnyben is játszhattunk), de sajnos ezt nem sikerült a saját hasznukra fordítani sőt! Két szerencsés góllal át vették a vezetést 2-3. Még 8 perc volt hátra. Éreztük, hogy lehet keresnivalónk, ezért a biztos védekezéssel felhagytunk és veszélyessebbnél veszélyessebb támadásokat vezettünk sikerrel. Módos bombájával sikerült is az egyenlítés 3-3. Megjegyzendő, hogy Pavlics kapuját többször csak Nagy M a gólvonalon illetve a kapufa mentette meg a góltól. Az utolsó 2-3 percben 3 meccslabdánk is volt, a mérkőzés utolsó lehetősége azonban az ARC előbb adódott.

Kisebb szerencsével a győzelmet is megszerezhettük volna, de ha a kapufákról (az előző mérkőzésekhez hasonlóan) nem kifelé, hanem befelé pattan a labda, akkor nagyobb vereségbe is beleszaladhattunk volna.
Ezzel az egy ponttal kicsivel növeltük bentmaradási esélyeinket, de ami legfontosabb önbizalmat szereztünk. Ezzel a játékkal és alázattal az élcsapatok ellen is eredményesek lehetünk. A döntetlennel rendkívül izgalmassá tettük a bajnoki címért folyó küzdelmeket. Megnyílt a kapu a velünk azonos csoportból felkerült Hooligans Diósgyőr, Brazil Gépsor, FST és KRH előtt. Utóbbi kettővel azonban találkozik még a Domino...

Archívum

Részletes személyiség és sors analízis, 25-30 oldalas+3 év elõrejelzés. A megrendelés után a konzultáció ingyenes. Katt!    *****    Nagyon részletes születési, párkapcsolati, fogamzási és gyermektervezési horoszkóp, biotérkép elemzés, itt az oldalon!!!    *****    A Faun és a három Nimfa története - új novella a blogon. :)    *****    Felnõtt mesék, különös történetek, némi erotikával fûszerezve. Versek, képek, Underground írások,Sniffanytól.    *****    Cipõ-csizma extra all mix 1650 helyett 495.-Ft/kg - Jelmez 1-2 o. 1400 helyett 990.-Ft/kg 1-2 napos szállítási határidõ    *****    LAMOUR NAPOK -10-40% KEDVEZMÉNNYEL! SZEREZD BE KEDVENC ÁSVÁNY- VAGY DIVATKARKÖTÕIDET, ÉKSZEREIDET! ANGYALI AJÁNDÉKOK...    *****    Sniffany felnõtt meséi, képei és versei a blogon    *****    Sniffany felnõtt meséi, képei, versei az új blogban:)    *****    MYBOOKCLUB - Könyvismertetõk - MYBOOKCLUB    *****    Halloween mix-ek és Jelmez mix-ek már 500.-Ft/kg-tól 1 zsák 15-18 kg gyors 1-2 napos szállítási határidõ    *****    Sniffany felnõtt meséi, képei és versei a blogon :)    *****    Lilith Megéhezik 4 - Az Apáca Show,a fantasy új epizódja elérhetõ    *****    Felnõtt mesék, különös történetek, némi erotikával fûszerezve. Versek, eszmefuttatások. Underground írások,Sniffanytól.    *****    BLACKPINK NEWS • Gyere és ismerd meg a világ egyik legismertebb és legnépszerûbb dél-koreai bandját, a BLACKPINK-et!    *****    LEPD MEG MAGAD VAGY SZERETTEDET EGY KÜLÖNLEGES MANDALÁVAL, VAGY ÁSVÁNYÉKSZERREL! RENDELÉS ÜZENETBEN VAGY AZ OLDALON!    *****    Ismerd meg és nézd meg a norvég SKAM címû sorozatot és 7 további remake sorozatát! Naponta friss hírek! SKAM - SKAM    *****    IGAZÁN DÖGÖS ÉS EGYEDI SZERETNÉL LENNI? 10-20% CSAK MA MINDEN ÁSVÁNYKARKÖTÕRE, GYÖNGYKARKÖTÕRE, MEDÁLRA! NÉZD MEG FB-OT!    *****    "Eljött értünk a végzet, s keze nyomán milliók hulltak élettelenül a porba. Félelem bûze áradt szét." - SZEREPJÁTÉK    *****    Angolturi Lerakat - Angol használtruha kereskedés. Gyerek és felnõtt ruhák már 350.-Ft/kg-tól Gyors kiszállítás    *****    Ismerd meg és nézd meg a norvég SKAM címû sorozatot és 7 további remake sorozatát! Naponta friss hírek! SKAM - SKAM